درباره ما

زمان از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است و انسان ها همواره می کوشند تا بیشترین بهره وری را از زمان خود داشته باشند. از این رو در تمامی کارها به دنبال سریع ترین راه هستند تا بتوانند هر چه زودتر به اهداف خود برسند.

در سال های اخیر، رشد روزافزون استفاده از موبایل های هوشمند، تبلت، لپ تاپ، دوربین و دیگر ابزارهای الکترونیکی، باعث ایجاد شاخه ای در بازار برای رفع نیازهای جانبی این محصولات شد. خرید یک ابزار الترونیکی هوشمند، شروع بازار ابزار جانبی آن است.

انسان ها برای صرفه جویی در زمان و دسترسی سریع تر به ابزار جانبی، به دنبال مرجعی هستند تا بتوانند با اطمینان وسایل جانبی مورد نظر خود را تهیه کنند. فروشگاه اینترنتی آی تی ارزان، با هدف پاسخ به نیاز کاربران، خرید انواع لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی تلفن های هوشمند، لپ تاپ، کامپیوتر و … را آسان ساخته است.

 

فروشگاه اینترنتی آی تی ارزان به عنوان مرجع تخصصی فروش لوازم جانبی فعالیت خود را با هدف ارائه انواع لوازم جانبی برای تلفن های همراه آغاز کرد. با گذشت زمان و گسترش فعالیت های فروشگاه، آی تی ارزان به حوزه های دیگری همچون تبلت، لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و … وارد شد و به اقتضای زمان و نیاز مشتریان نیز فعالیت خود را گسترش می دهد.

 

فروشگاه آی تی ارزان برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که اصلی ترین هدف این فروشگاه است، همواره به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای دارد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمی تواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه آی تی ارزان است.

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده می کند و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه آی تی ارزان با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا ۷ روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه آی تی ارزان خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه آی تی ارزان با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. فروشگاه آی تی ارزان امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع لوازم جانبی برای شما فراهم کند.

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.